Vineta Riekstiņa - lapas "Sinerģija" autore, numeroloģe, Japānas holistiskās bioenerģētikas Jin Shin Jyutsu (JSJ) praktiķe, Laika līniju dziedināšanas praktiķe, lektore, Latvijas Numerologu biedrības valdes priekšsēdētāja.

Papildus zināšanas un prasmes:

Astroloģija, Taro, Rūnas, svārsta tehnikas, Baltu zīmes (2.pakāpe), Rei Ki (2.pakāpe), Džuaņ Juaņ Ci Gun (3.pakāpe), Liutauras Viktorinas enerģētiskās prakses, NLP (neirolingvistiskā programmēšana), Cilvēka dizains,    Laika līniju dziedināšana (Timeline Healing) 3.līmenis - Masters.

Akadēmiskā izglītība: 

Uzņēmējdarbības (komercdarbības) speciāliste masu mediju ekonomikā un organizācijā; Profesionālā bakalaura grāds uzņēmējdarbībā un ekonomikā; Profesionālā maģistra grāds cilvēkresursu vadībā.

 

Mans ceļš

Cilvēks ir unikāla pasaule, kas zaigo visās varavīksnes krāsās. Mēs katrs esam savas pasaules centrs, katram no mums ir sajūta, ka viss griežas tikai ap mums. Mēs visu laiku esam dažāda veida attiecībās, - nepārtrauktā mijiedarbībā viens ar otru. Šīs attiecības izpaužas visdažādākajās formās, vien no katra paša ir atkarīgs, ko izvēlamies - mīlestību, prieku, uz savstarpēju cieņu balstītu sadarbību, vai arī melus, viltus, pazemojumus, aizvainojumus, dusmas... Tikai jārēķinās ar sekām - no pasaules vienmēr pretī saņemsim to, kas ir mūsos pašos, - "Kā sauksi, tā atsauksies".

Dzīves laikā mēs pabeidzam dažādas mācību iestādes, bet galvenā no tām ir pati dzīve, kur mācības ikvienam turpinās mūža garumā, un nav neviena, kas var pateikt priekšā, ko darīt, vai kāds, no kā norakstīt, jo vienkārši - nav divu vienādu variantu!

Šad tad mums dzīvē pienāk brīži, kad liekas, ka ir pazudušas krāsas, ka viss ir kļuvis pelēks, un nav vairs spēka, ka dzīve ir netaisna, un ka tieši mums ir ticis tas grūtākais variants... Bet, ja tā nebūtu, vai mēs tad sāktu mācīties un kaut ko labot, mainīt? Kad cilvēka dzīvē ienāk krīze, un ja cilvēks uz to iemācās paskatīties nevis kā uz probēmu, bet gan kā uz dzīves piedāvāto iespēju, jaunu izaicinājumu - tad no tās ir divas izejas - vai nu degradācija, vai attīstība - dzīve cilvēkam vienmēr palīdzēs realizēt to, ko viņš pats būs izvēlējies.

Arī man dzīvē ir bijušas situācijas, kad ir licies, ka tas nav izturams, ka to es nevarēšu, kā arī tie neskaitāmie kāpēc  - nu kāpēc tieši ar mani... Pēc gadiem mans skolotājs teica – nav pareizi uzdot jautājumu kāpēc, bet gan - dēļ kā, ko dzīve ar to grib tev iemācīt. Un vēl viņš teica – ja dzīve tev grib iedot dāvanu, tad bieži vien tā ir iesaiņota iekš problēmas. Jo visbiežāk, ja cilvēkam kaut kas tiek iedots viegli, tad tas netiek novērtēts, bet, atrisinot problēmu, tiek iegūta ne tikai dzīves apsolītā balva, bet arī noietais ceļš - nenovērtējamā pieredze.

Tikai to gan es nekad nebūtu iedomājusies, ka vislielākā dāvana var būt pati dzīve... Kad mums ir dota iespēja vienkārši dzīvot - elpot, staigāt, redzēt, dzirdēt, mīlēt, samīļot, apskaut, sajust un piedzīvot - vai vienmēr to novērtējam? Cilvēks bieži vien to nenovērtē, kamēr nav nolikts uz ceļiem, kamēr kaut kas no tā vai pat viss tiek atņemts, kas visu laiku bija licies tik pašsaprotams, un ka tā būs vienmēr... Kopš tā laika, kad piedzīvoju savas dzīves nopietnāko krīzi, kas manā gadījumā bija onkoloģiska saslimšana, esmu savā apziņā un dzīvē daudz ko izmainījusi. Tāpēc tagad, kad man ir iedota otra iespēja, es gribu to izmantot lietderīgi, katru dienu nodzīvot ar prieku un ar pievienoto vērtību, kad vakarā var doties pie miera ar gandarījuma sajūtu un rāmu prieku. 

Un vēl skolotājs teica - ja tu dzīvē palīdzēsi vai izglābsi kaut vai tikai vienu cilvēku, tad tu būsi izglābis veselu pasauli. Dažkārt cilvēkiem liekas, ka ir jāizdara nezin kas, bet īstenībā pietiek no sirds darīt pavisam vienkāršas lietas, arī ar savu nedalītu uzmanību un klātbūtni mēs otram cilvēkam varam ļoti palīdzēt.

Daudzus gadus izzinot un apgūsto dažādas garīgās mācības un prakses, esmu sapratusi, ka tie ir tikai dažādi instrumenti, kas stāsta par vienu un to pašu – par ceļu pie sevis, tuvāk savai iekšējai gaismai. Kā neatņemama manas dzīves sastāvdaļa ir kļuvušas meditācijas, jo ir nepieciešama enerģija, lai iegūtās zināšanas varētu integrēt un pielietot.

Mans vistuvākais instruments jau vairāk kā desmit gadus ir numeroloģija, skaitļu pasaulē atklājot arvien kādu jaunu, vēl neapzinātu dimensiju.

Kopš 2014. gada konsultēju, vadu nodarbības un kursus numeroloģijā. Pa šiem gadiem ir pienākušas klāt daudzas citas zināšanas, kas ir iegūtas ne tikai kursos un semināros, bet arī izejot cauri skarbai dzīves pieredzei - tas ir mans izdziedināšanās ceļš, un to ejot, šī iegūtā pieredze - tā ir tā dāvana, ko dzīve man vēlējās pasniegt, - esmu to pieņēmusi ar pateicību un ar prieku dalos šajās zināšanās ar citiem.


Attēls pārpublicēts no www.retrits.lv
Manu pieredzes stāstu 
"Atgriešanās savā veselumā pēc nopietnas diagnozes"
var izlasīt šeit:


Kopā ar kolēģiem esam piedalījušies daudzos pasākumos, kur bijusi saistība ar man tik iemīļotajiem cipariņiem. Laikam visjaukākie un sirsnīgākie no tiem ir ikgadējā labu ļaužu sanākšana "Laika Rata pieturā Evertos", kur ar "Latvijas Numerologu biedrību" regulāri piedalāmies jau kopš 2019. gada, un kopš 2020. gada arī ar savu kolēģi un skolotāju Ingunu Balgalvi Pašizziņas centra "Ra-kursi" ietvaros. 

Šogad, 2023. gada pavasarī, esmu uzsākusi jaunu dzīves posmu, veidojot savu projektu "Sinerģija"


Pasākumu kaleidoskops

Divas brīnišķīgas vasaras dienas citā realitātē – labu ļaužu sanākšanā, “Laika Rata pieturā Evertos 2023” – prieks bija būt patīkamā gaisotnē, kopā ar līdzīgi domājošiem un radniecīgās sajūtās esošiem cilvēkiem! Piepildīts, jēgpilni pavadīts laiks kopā ar "Latvijas nomerologu biedrības" kolēģēm, un tad vēl dažas tik mīļas un sirdsnīgas satikšanās, kas sasilda sirdi.

  
 

 

"Laika Rata pietura Kurzemē 2023", lauku sētā "Kauši" - šogad ir nācis klāt arī tāds brīnišķīgs pasākums, kurā "Latvijas nomerologu biedrība" piedalījās pirmo reizi. Ir labi padarīta darba sajūta, un arī iegūts tik daudz pozitīvu emociju! Īpaša vieta, ko ir izveidojuši brīnišķīgi cilvēki! Noteikti gribētu tur pabūt atkal! 

  
 

 

"Laika Rata pietura Evertos 2022" Šis gads bija ievērojams ar to, ka tika izdots pirmais oriģināldarbs numeroloģijā latviešu valodā "Cilvēka vārds un numeroloģija", līdz šim visas izdotās grāmatas ir bijuši tulkojumi - tās eksemplāru uzdāvinājām Evertu saimniecei Kristīnei Sīlei. Grāmatas autore ir Velga Ekure, "Latvijas Numerologu biedrības" biedrs un valdes locekle.

                

 


 

"Laika Rata pietura Evertos 2021" - īpaša saikšanās ar cilvēkiem, kas ikvienam no mums bija tik svarīgi jau zināmā vīrusa laikā, - varbūt kāds tikai tad to spēja tā pa īstam novērtēt... Pateicoties "Evertu" saimnieces Kristīnes milzīgajai apņēmībai visas nebeidzamās formalitātes kārtojot - svētki patiesi izdevās!

   

"Laika Rata pietura Evertos 2020" -  festivāls festivālā - svinam "Latvijas Numerologu biedrības" 10 gadu jubileju!


   
 
 
 

"Laika Rata pietura Evertos 2019" - "Latvijas Numerologu biedrība" piedalās pirmo reizi"Latvijas Numerologu biedrība" piedalījās "Spīdolas salidojumā" Cēsu pils parkā, 2019. gada 12. maijā. Šis bija pirmais pasākums, kurā Biedrība kopš tās dibināšanas gada, kas ir 2010. dada 21. jūlijs, uzsāka dalību plašākos sabiedriskajos pasākumos.

  

"Latvijas Numerologu biedrības" 5 gadu jubilejas svinības 2015. gada vasarā. Kopš šī gada esmu tās biedrs un arī valdes locekle. Mans pienesums svētku reizē bija šī torte, - bez cipariņiem man ir arī vēl citi vaļasprieki, kur ik pa laikam mēdzu izpausties!