Kad dzīvē ir notikusi krīze, cilvēki bieži jautā "kāpēc, kāpēc man?", - bet tas nav pareizais jautājums, kas būtu jāuzdod. Jājautā  būtu - "kā dēļ, ko dzīve ar to grib man iemācīt?".  

Dzīve mēdz būt pārsteigumiem pilna, un arī dāvanas tā mēdz pasniegt visneparastākajos veidos, bieži vien tās iesaiņojot iekš problēmas.

Kad uz problēmu sāk skatīties bez emocijām, tad tā jau vairs neliekas problēma, bet gan situācija, un jebkurai situācijai jau var atrast risinājumu. 

Piedāvāju individuālās konsultacijas – gan klātienē, gan tiešsaistē.

Pielietoju: Numeroloģiju, Astroloģiju, Jin Shin Jyutsu (JSJ), Laika līniju dziedināšanu (Timeline Healing, TLH), Cilvēka dizainu, Taro, Rūnas, svārstu un citas zināšanas.

Konsultācijās būs nepieciešami klienta dzimšanas dati, ko jāiesūta jau iepriekš. Jo precīzāks jautājums, jo precīzāka atbilde. Tādēļ jau pirms sarunas klientiem lūdzu tos sagatavot un iesūtīt man iepriekš – kopā ar saviem un sev interesējošo cilvēku dzimšanas datiem, par to tad iepriekš vienojamies – vai runāsim par vienu vai vairākiem cilvēkiem – atkarībā no jautājumiem, jo katrs no tiem prasa aprēķinus un izpēti.

Jautājumi, ko es varētu palīdzēt izprats un rast risinajumus – gan teorētiski, gan praktiski.

- Konsultācija - saruna, atbildes uz jautājumiem:

  • izprast sevi, savas stiprās un vājās puses, apzināt savus talantus un "grābekļus";
  • noskaidrot savus galvenos dzīves uzdevumus;
  • karjeras jautājumi - sniegt ievirzi, kādas profesijas būtu vispiemērotākās;
  • par dzīves cikliem – kur cilvēks atrodas šobrīd, un kā to veiksmīgāk izmantot;
  • gada aktuālie jautājumi;
  • vārda, uzvārda atbilstība dzimšanas datiem;
  • saderība – pāra attiecībās, ar bērniem, darbā – jebkādās attiecībās;
  • veselības jautājumi;
  • citi jautājumi.

Konsultācijas ilgums – divas stundas. Maksa par konsultāciju ir 65 eiro. Ja klientam vēl būs jautājumi, kas vairs neiekļaujas 2 stundu ietvarā, ir iespēja vienoties par papildus samaksu.

- Praktiska palīdzība situāciju risināšanā - kad atbildes uz jautājumiem ir saņemtas, ir situācijas, kas prasa dziļāku dziedināšanu - piemēram, sarežģījumi attiecībās, darbā, veselības jautājumos - teorijā mēs visi esam stipri, bet kā to īstenot savā dzīvē?

To var vienkāršāk sakārtot, izmantojot Laika līniju (Timeline Healing) dziedināšanu vai Jin Shin Jyutsu (JSJ) dziedināšanu (japāņu bioenerģētiskā, holistiskā dziedināšanas sistēma) - pastāstīšu individuāli.

Laika līniju (Timeline Healing) dziedināšanas sesijas - konsultācija + sesija ir kompleksa klienta situācijas izpēte, maksa ir 65 eiro. Katra nākamā sesija, ja būs nepieciešama - 30 eiro, katras nākamās sesijas laiks - līdz 1,5 stundai . Konsultācijas / sesijas notiek gan klātienē, gan arī attālināti.

Laika līniju dziedināšana, sarunas ar praktiķiem - par to, kas ir laika līniju dziedināšana - noskaties video!


"Laika līniju dziedināšana - brīnums, varbūt maģija?"

Šo manu rakstu var izlasīt platformā www.retrits.lv šeit:


Jin Shin Jyutsu (JSJ) dziedināšanas sesijas  - pirmā konsultācija + sesija ir kompleksa klienta situācijas izpēte, maksa ir 65 eiro. Katra nākamā sesija ir 20 eiro, katras nākamās sesijas laiks - 1 stunda.  Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, noteikti ir nepieciešamas 8 - 10 sesijas. Klientam pašam būs jāpilda arī mājas darbi - jānostiprina rezultāts, izmantojot pašpalīdzību, ko iemācīšu.Konsultācijas notiek Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 88, K-1, 127b. telpā, vai tiešsaistē, attālināti. 

Pieteikšanās pa tālruni: (+371) 26489299 vai rakstot e-pastu: vineta@sinergija.lv