Numeroloģijas semināri

(Ir nepieciešamas pamatzināšanas Pitagora numeroloģijā)  

Nodarbības numeroloģijā tiem, kas vēlas papildināt savas zināšanas, iegūt vēl papildus instrumentus, ko pielietot savā ikdienā. Semināri notiek vakaros, no pulksten 18:00 līdz 21:00, paralēli gan klātienē, gan arī tiešsaistē, Zoom platformā, visiem dalībniekiem tiks nosūtīts ieraksts individuālai lietošanai. 

Nodarbības: klātienē: Rīgā, Kr. barona ielā 88 k-1, 127b telpā, 2. stāvā,

Lektore: Vineta Riekstiņa,

"Latvijas Numerologu biedrības" sertificēts numerologs.

Maksa par vienu nodarbību: 30 eiro.

Pieteikšanās un papildus informācija:

e-pasts: vineta@sinergija.lv

T.: +371 26489299

Nodarbību programma

28. 09. 2023

1. nodarbība "Izmaiņas numeroloģiskajā matricā pēc 2000. gada. Individuālais Solārais gads."

Pēc 2000. gada cilvēku apziņā pamazām ir sākušās milzu izmaiņas. Vai tiešām to var paveikt tikai viens cipariņš – 2, kas ir nostājies iepriekšējā cipara 1 vietā? Kādus uzdevumus nosaka jaunais laiks, un kādu ietekmi tas atstāj uz cilvēku individuālajām matricām – par to šajā seminārā.  

17. 10. 2023

2. nodarbība "Divpadsmit rūtiņu matrica Pitagora numeroloģijā."

Numeroloģijā datu lasīšanai visbiežāk tiek pielietota deviņu rūtiņu matrica. Šajā nodarbībā būs iespēja noskaidrot, kādu papildus informāciju - par personību un par savstarpējo saderību - varam izlasīt 12 rūtiņu matricā. Būs iespēja iegūt dziļāku izpratni par ciparu nozīmi, izprototot astroloģisko māju un 12 zodiaka zīmju kopsakarības. Tev būs iespēja pārliecināties arī par to, ka numeroloģija ir astroloģijas matemātiskais pieraksts, un ka abas šīs mācības lieliski papildina viena otru.


31. 10. 2023

3. nodarbība "Septiņu gadu un karmiskā cikla grafiki. Brīvā griba vai likteņa nolemtība?"

Grafiki numeroloģijā ir ļoti vērtīgi prognozēšanas instrumenti, kas palīdz izprast sevu raksturu un apkārtējos notikumus, kuros nokļūstam. Grafiski varam noskaidrojot, kurā dzīves pagrieziena punktā un ciklā patreiz atrodamies, tādējādi novērtējot situāciju un vieglāk saredzot iespējas, kā uzlabot savas dzīves kvalitāti. Septiņu gadu un karmiskā cikla grafiki – dzīves noteiktā ritma, uzdevumu un kvalitātes raksturlielumi. Šajā nodarbībā apskatīsim vēl arī trešo grafiku, lai noskaidrotu, vai patiesi neko nevaram mainīt tajā, kas ir likteņa nolemts. 


18. 01.2024

4. nodarbība "Komforta līmenis numeroloģiskajos grafikos."

Mums katram ir savas noteiktas vajadzības, prasības, ko izvirzām dzīvei, - ja to izdodas īstenot, tad jūtamies ar savu dzīvi apmierināti, bet kas notiek, ja tas nav izdevies, ja Dieviņam attiecībā uz mums par to ir citi plāni? Kā tas izpaužas cilvēku savstarpējās attiecībās, ja katram pret dzīvi prasības ir dažādas? 


08. 02. 2024

5. nodarbība "Veselība un individuālie bioritmi – gada un diennakts griezumā."

Noteiksim savus gada bioritmus, kādos ciklos tas iedalās, kā arī aprēķināsim savu diennakts bioloģisko līkni un noskaidrosim, kā to visu pielietot, lai gan gada, gan diennakts griezumā varētu dzīvot un realizēt savu potenciālu, izjūtot maksimālo komfortu.


12. 03. 2024

6. nodarbība "Mēness ciklu un Mēness dienu ietekme uz veselību. Individuālās Mēness dienas."

Jau tas vien, ka cilvēks sastāv vairāk kā 70 procentus no ūdens liecina par Mēness ļoti lielo ietekmi uz cilvēku visdažādākajos līmeņos, ietekmējot gan ķermeni, - tā fizioloģiskos procesus un vajadzības, kā arī tam ir ietekme uz cilvēka psihi, uz zemapziņu, ar to ir saistīti mūsu pamatinstingti un vajadzības. Mēs tā vai tā dzīvojam saskaņā ar Mēness ritmu, apzināmies to vai arī nē. Izprotot, kā tas mūs ietekmē, atkal varam panākt solīti tuvāk sev, izmantojot šīs zināšanas savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.


09. 04. 2024 un 23. 04. 2024 - divi apvienotie semināri

7. un 8. nodarbība "Četri cilvēku personību tipi pēc Cilvēka dizaina sistēmas, to raksturojums. Kā tas var palīdzēt numeroloģijas matricas interpretācijā."

Šajās divās nodarbībās piedāvāju noskaidrot, kuram no četriem tipiem tu atbilsti pēc Cilvēka dizaina sistēmas, iepazīties ar katra tipa pamatprincipiem, un kā to izmantot kā papildus instrumentu datu interpretācijai numeroloģijas matricā.


Semināru cikla nodarbību saraksts tiks papildināts, lūdzu, sekojiet informācijai!